Wolne miejsca w Przedszkolu MegaMocni PG

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 w przedszkolu przy Politechnice Gdańskiej. Placówka znajduje się na parterze wyremontowanego budynku Domu Studenckiego nr 13, przy ul. Do Studzienki 34 w Gdańsku. Na członków społeczności Uczelni Fahrenheita czekają preferencyjne warunki.

W przedszkolu wykorzystuje się nowoczesne, projektowe metody nauczania, dzięki którym najmłodsi zdobywają wiedzę w praktyczny i ciekawy sposób.

https://youtu.be/0It1Z-m4FSs?si=iw3-yfsCr5LsbH80

Członkowie społeczności Związku Uczelni Fahrenheita mogą skorzystać z 70% rabatu na czesne w placówce, które wynosi 260 zł. W cenie dzieci objęte są pełnym pakietem zajęć, który gwarantuje m.in. kodowanie na dywanie z robotyką, język angielski, eksperymenty czy sensoplastykę.

Przyjmowane są dzieci od 2,5 roku do 6 lat. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://megamocni.edu.pl/zapisz-dziecko lub telefonicznie umówić się na spotkanie. Marta Mittag-Plesun, dyrektorka przedszkola, chętnie odpowie na wszystkie pytania (tel: 453 038 647).

Każda osoba, która chciałaby zapisać dziecko do placówki, będzie miała możliwość odwiedzenia przedszkola i poznania kadry nauczycielskiej. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z placówką!