Konferencja „Dzień Jakości FarU”

Duration of the event:
09/06/2022
Event's form:
stacjonarnie, aula w budynku Hydromechaniki PG
Hosts:
  • Politechnika Gdańska
  • Uniwersytet Gdański
  • Gdański Uniwersytet Medyczny

Konferencja „Dzień Jakości FarU” odbędzie się 9 czerwca br. w godz. 8:45-14:45 na Politechnice Gdańskiej w auli w budynku Hydromechaniki PG.

Jest to wspólna inicjatywa Związku Uczelni w Gdańsku im. D. Fahrenheita, która rozpocznie cykl wydarzeń dla wzmocnienia potencjału dydaktycznego uczelni partnerskich FarU (PG, UG i GUMed). 

W czasie konferencji prelegenci przybliżą dobre praktyki uczelni FarU dotyczące wdrażania innowacji dydaktycznych oraz społecznej odpowiedzialności uczelni. Nadarzy się również możliwość, by zapoznać się z ideą Uczelni Fahrenheita oraz osiągnięciami zespołów FarU pracujących w obrębie jakości kształcenia, tj. kształcenia na studiach, Szkoły Doktorskiej FarU i wspólnego Welcome Center. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się w programie konferencji. 

 

Program konferencji

 

Abstrakty

 

„Dzień Jakości FarU” jest organizowany w ramach projektu „Wspieranie procesów konsolidacji uczelni”. Realizacja wspólnych konferencji i seminariów dydaktycznych to jedna z rekomendacji zespołu ds. uwspólniania zarządzania kształceniem i platformami nauczania na odległość.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o rejestrację elektroniczną, która będzie otwarta do środy 8.06 br. do godziny 15:00. W razie pytań prosimy o kontakt na adres office@faru.edu.pl.

Back to the list of events