Piknik Nauki Fahrenheita 2024

Wyrusz w podróż pełną naukowych odkryć >> 26 maja zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które łączy edukację z rozrywką, czyli 3. Piknik Nauki Fahrenheita na Górze Gradowej. To będzie dzień pełen zabawy, nauki i niezapomnianych wrażeń! 
 

Grafika z napisem 3. Piknik Nauki Fahrenheita


Niezależnie od tego, czy fascynuje Cię precyzja nauk ścisłych, medycyna od kuchni, bogactwo świata biologicznego czy nieśmiertelność nauk humanistycznych, na Pikniku Nauki Fahrenheita każdy znajdzie coś dla siebie.

Poza tętniącym energią miasteczkiem naukowym na gości czekać będą pokazy, dyskusje, warsztaty, konkursy, debata, a nawet niecodzienny pokaz mody! Wstęp jest bezpłatny!

• Bądź świadkiem zadziwiających eksperymentów które wzbudzą podziw dla fascynującego świata wokół nas!

• Daj się porwać entuzjastom nauki – eksploruj pod okiem edukatorów, naukowców i animatorów!

• Zanurz się we wciągających dyskusjach i weź udział w pasjonujących rozmowach o nauce!

Zapraszamy w godz. 11:00-16:00. Szczegółowy program Pikniku już niebawem!

Piknik Nauki Fahrenheita powstał z inicjatywy Uczelni Fahrenheita i organizowany jest razem z Hevelianum już po raz trzeci. Łączymy siły tworząc program przybliżający naukowe zagadnienia zarówno najmłodszym odkrywcom, jak i dorosłym uczestnikom. Mnożymy ciekawość i dzielimy się pasją, pokazując nieoczywiste oblicze nauki.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie wydarzenia z powodu wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych.

-------------------------------------------------