Konferencja studencka “Release the energy”

Konferencja “Release energy”

Zapraszamy studentów i doktorantów GUMed, PG i UG do udziału w interdyscyplinarnej konferencji „Release the energy”, która odbędzie się dnia 22 października, czyli w Światowy Dzień Energii. Na konferencji zostaną poruszone zagadnienia związane z energią w każdej postaci, m.in:

• odnawialne źródła energii
  • efektywność energetyczna
  • energia osobista - skąd ją czerpać i jak nią zarządzać
  • paliwa syntetyczne
  • magazynowanie energii
  • wpływ na środowisko i zdrowie człowieka

Konferencja „Release the energy” to doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania inspirujących wystąpień oraz nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami branży energetycznej. Nie zabraknie również sesji posterowych, podczas których młodzi naukowcy będą mogli zaprezentować swoje badania i projekty.

Zachęcamy do zgłaszania swoich referatów oraz posterów, a także do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach.

Rejestracja na konferencję jest dostępna poprzez poniższy formularz.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by poszerzyć swoją wiedzę i nawiązać wartościowe kontakty w dziedzinie energii!

Serdecznie zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy