Ogólnopolska Konferencja Naukowa Chemia-Biznes-Środowisko „ChemBIŚ"

Czas trwania wydarzenia:
24/06/2022 - 25/06/2022
Forma wydarzenia:
stacjonarna: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Wita Stwosza 63, 80-308 Gdańsk)
Organizatorzy:
  • Koło Naukowe Ochrony Środowiska UG
  • Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego
  • Koło Naukowe Biznesu Chemicznego UG
  • Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii UG

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Chemia-Biznes-Środowisko  „ChemBiŚ” 2022 odbędzie się w dniach 24-25.06.2022 r. Organizatorami wydarzenia są: Koło Naukowe Ochrony Środowiska UG, Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego, Koło Naukowe Biznesu Chemicznego UG oraz Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii UG. W tym roku konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Wita Stwosza 63, 80-308 Gdańsk).

Konferencja  „ChemBiŚ” ma na celu integrację środowiska młodych naukowców, przede wszystkim studentów i doktorantów oraz podkreślenie roli chemii, biznesu chemicznego i ochrony środowiska w życiu człowieka. Umożliwia poznanie nowych osób z różnych gałęzi nauk chemicznych, wymianę opinii i poglądów oraz dyskusję młodych naukowców z różnych uczelni w całej Polsce. Integracja środowisk naukowych jest szczególnie ważna w dzisiejszych czasach, pozwala nie tylko na prowadzenie ciekawych dyskusji, lecz również pokazuje, że mimo trudności młoda nauka działa i prężnie się rozwija.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Do wyboru są dwie formy wystąpienia:

• komunikat ustny (referat) w formie prezentacji PowerPoint, na którego wygłoszenie przeznaczone jest 12 minut + 3 minuty na pytania i dyskusję
  • poster w formacie plakatu, prezentowany w trakcie 45-minutowej sesji posterowej

Zarówno poster jak i komunikat ustny mogą obejmować tematykę badań własnych lub popularnonaukową.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia oraz na profilu Facebook

Powrót do listy wydarzeń