Zakończenie cyklu spotkań „Badania in vivo i in vitro oczami zespołu V i IX w POB 3”

Czas trwania wydarzenia:
21/06/2022
Forma wydarzenia:
hybrydowo: Auditorium Primum im. prof. Olgierda Narkiewicza (al. Zwycięstwa 41/42, Gdańsk) oraz online
Organizatorzy:
  • Zespół V, POB 3, IDUB GUMed
  • Zespół IX, POB 3, IDUB GUMed

W ramach współpracy zespołu V oraz IX w Priorytetowym Obszarze Badawczym nr 3, który został wyodrębniony w Programie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” w GUMed, zorganizowano cykl spotkań z naukowcami pod wspólnym hasłem Badania in vivo i in vitro oczami zespołu V i IX w POB 3 – o współpracach wewnątrz- i międzyuczelnianych.

Ostatnie spotkanie z cyklu odbędzie się 21 czerwca br. w godzinach 14:00-18:00 w formie hybrydowej: w Auditorium Primum im. prof. Olgierda Narkiewicza w budynku AGN oraz online (z wykorzystaniem platformy Clickmeeting). Zapisy odbywają się poprzez formularz.

Prelekcje wygłoszą członkowie zespołu badawczego Zakładu Anatomii i Neurobiologii GUMed. Nie zabraknie również podsumowania całego cyklu, prof. Tomasz Bączek, pełnomocnik rektora ds. Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”, kierownik Biura opowie o aktualnych działaniach prowadzonych w ramach IDUB. Specjaliści nowo powstałych laboratoriów core facility opowiedzą o swoich badaniach oraz przybliżą możliwości współpracy badawczo-rozwojowej poszczególnych jednostek.

Powrót do listy wydarzeń