III Sympozjum BPM

23 października w Sopocie odbyło się III Sympozjum BPM zorganizowane przez  Politechnikę Gdańską i Uniwersytet Gdański. Wydarzenie zgromadziło ponad 60 uczestników reprezentujących 25 różnych ośrodków naukowych.

Zgromadzonych gości osobiście powitali: Dyrektorka Związku Uczelni w Gdańsku im. Daniela Fahrenheita - prof. dr hab. inż. Adriana Zaleska-Medynska, Prodziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej - dr hab. Magdalena Olczyk, prof. uczelni, Dziekan Wydziału Zarządzania - prof. dr hab. Mirosław Szreder.

Podczas sympozjum odbyły się dwie sesje naukowe, które były okazją do przedstawienia najnowszych badań i osiągnięć w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi. Ponadto, odbyła się także sesja biznesowa, w której eksperci podzielili się praktycznymi wskazówkami i doświadczeniami z zakresu Business Process Management.

III Sympozjum BPM w Sopocie jest kontynuacją serii spotkań naukowych, które odbyły się w Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Następne, IV Sympozjum BPM odbędzie się w 2024 roku w Katowicach.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Uczelni Fahrenheita i patronatem medialnym czasopisma E-Mentor.

Komitet Organizacyjny III Sympozjum BPM: dr inż. Marzena Grzesiak, prof. uczelni (Przewodnicząca), dr hab. inż. Piotr Sliż, prof. uczelni (Przewodniczący), dr Liwia Delińska, dr Emilia Dobrowolska, dr inż. Katarzyna Karpienko, dr Jędrzej Siciński.