Panel Mistrzów Fahrenheita | 17 października

II edycja konkursu Mistrzowie Współpracy Fahrenheita wystartuje już 16 października, a dzień później zapraszamy na wydarzenie, podczas którego porozmawiamy o szeroko rozumianej współpracy.
Panel Mistrzów Fahrenheita odbędzie się 17 października w Welcome Centre w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego.

W planach wydarzenia są m.in. dwie debaty na temat możliwości współpracy – w ramach FarU i z otoczeniem gospodarczym.

Goście zastanowią się, w jaki sposób społeczność studencka może czerpać z połączonych zasobów trzech uczelni, jak nawiązywać współprace międzyuczelniane i przede wszystkim, dlaczego warto to robić. Porozmawiają również o tym, jak sprawić, by projekty realizowane przez studentów były interesujące pod kątem biznesowym.

Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się efektami inicjatyw, które wygrały w zeszłorocznym konkursie Mistrzowie Współpracy Fahrenheita. Ponadto dla studentów, którzy byli członkami zespołów zgłaszających projekty w konkursie 2022, przygotowana zostanie niespodzianka związana z tematyką zarządzania projektami.

Pierwsza edycja konkursu przerosła nasze oczekiwania, zarówno pod względem liczby zgłoszonych projektów, jak i ich jakości. Widzimy, że nasi studenci chcą czerpać z zasobów, jakie daje im FarU, dlatego w tym roku oprócz konkursu, postanowiliśmy zorganizować również Panel Mistrzów Fahrenheita mówi prof. Adriana Zaleska-Medynska, dyrektorka Związku Uczelni Fahrenheita.

Harmonogram wydarzenia:

• Pierwsza debata – współpraca międzyuczelniana w ramach FarU
  • Podsumowanie I edycji konkursu Mistrzowie Współpracy Fahrenheita – prezentacja projektów (założenia, przebieg, efekty)
    III miejsce – Konferencja “Co dalej?”
    II miejsce – ProBe'r
    I miejsce – Mural Zdrowia Psychicznego
  • Druga debata – Studenci a biznes – jak sprawić, by projekty studenckie były atrakcyjne biznesowo
  • Informacje o II edycji konkursu Mistrzowie Współpracy Fahrenheita – przedstawienie założeń, kategorii konkursowych harmonogramu konkursu
  • Zakończenie pierwszej części Panelu - przerwa kawowa
  • Druga część - zamknięta, tylko dla uczestników I edycji po uprzedniej rejestracji.
    Trzy bezpłatne prelekcje poświęcone zarządzaniu projektami

II edycja konkursu Mistrzowie Współpracy Fahrenheita

Podczas panelu przedstawione zostaną także informacje o II edycji konkursu Mistrzowie Współpracy Fahrenheita, do którego nabór rusza już 16 października.

Organizatorzy zapowiadają niewielkie zmiany, które są efektem dyskusji członków Komisji Konkursowej I edycji konkursu. Jedno jest pewne – warunek realizacji wspólnego projektu kół naukowych z przynajmniej dwóch Uczelni Fahrenheita pozostanie bez zmian.