"Rowerem na uczelnię" po raz 3. na PG i UG

3 kwietnia ruszyła kolejna edycja kampanii „Rowerem na uczelnię”. Zachęcamy wszystkich pracowników, studentów oraz doktorantów Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego do dołączenia do tej akcji i zmiany swoich nawyków transportowych. Rywalizacja trwa do końca września!

 

Drogę na uczelnię można pokonać na wiele sposobów, o czym przekonują organizatorzy akcji. Konkurs (tak, są nagrody!) skierowany jest zarówno do aktywnych rowerzystów, jak i tych, którzy myślą, że dojazdy do pracy rowerem, hulajnogą lub urządzeniem transportu osobistego (UTO) nie są dla nich.

Udział w konkursie polega na cyklicznym dojeździe z miejsca zamieszkania na uczelnię oraz z powrotem do domu rowerem (w tym rowerem elektrycznym) lub hulajnogą (w tym również elektryczną). 

Każdy zrealizowany w ramach konkursu przejazd w relacji dom-uczelnia-dom (z wyłączeniem przejazdów rekreacyjnych) musi zostać zarejestrowany przez uczestnika na stronie internetowej kampanii w terminie do dwóch dni od daty wykonanego przejazdu.

Szczegółowe informacje można znaleźć odpowiednio na stronach PG i UG:

ROWEREM NA UCZELNIĘ - POLITECHNIKA GDAŃSKA

 

ROWEREM NA UCZELNIĘ - UNIWERSYTET GDAŃSKI