Trwa nabór do konkursu dla kół naukowych FarU!

Przypominamy, że trwa rekrutacja do drugiej edycji konkursu dla kół naukowych Mistrzowie współpracy Fahrenheita!

Konkurs skierowany jest do studentów i doktorantów zrzeszonych w kołach naukowych Uczelni Fahrenheita. Warunkiem udziału jest realizacja projektu przez minimum dwa koła naukowe z dwóch uczelni lub jedno międzyuczelniane koło naukowe działające w ramach Uczelni Fahrenheita.

Konkurs jest dobrą okazją na zdobycie finansowania projektu, a także na nawiązanie ciekawych kontaktów do współpracy. W przypadku trudności ze znalezieniem koła do współpracy można się skontaktować z biurem FarU pod adresem: office@faru.edu.pl

Zgłoszenia są przyjmowane do 17 listopada br. przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://faru.edu.pl/pl/mistrzowie-wspolpracy wraz z regulaminem i harmonogramem konkursu.

Łączna pula nagród ufundowana przez trzech rektorów na realizację projektów w dwóch kategoriach konkursowych wynosi aż 44 tys. zł!

Warto współpracować. Zapraszamy do udziału w konkursie!