Uczelnie Fahrenheita organizują Dzień Jakości

Uczelnie Fahrenheita zapraszają na cykl wydarzeń, których celem jest wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni partnerskich oraz wspólna dyskusja nad metodami przekazywania wiedzy i uzyskanymi rezultatami nauczania. Po raz pierwszy członkowie wspólnot trzech największych gdańskich ośrodków akademickich spotkają się, by razem debatować nad jakością kształcenia. Konferencja I Dzień Jakości FarU rozpocznie cykliczne spotkania, które będą organizowane naprzemiennie przez PG, UG i GUMed. Pierwsze wydarzenie odbędzie się 9 czerwca br. w godz. 8:45-14:45 w auli budynku Hydromechaniki Politechniki Gdańskiej (ul. Narutowicza 11/12, Gdańsk).

 

I Dzień Jakości FarU

 

W czasie konferencji prelegenci przybliżą dobre praktyki uczelni członkowskich FarU dotyczące ich społecznej odpowiedzialności oraz wdrażania innowacji dydaktycznych. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość szczegółowego poznania idei Uczelni Fahrenheita oraz osiągnięć zespołów FarU pracujących w obrębie jakości kształcenia, w ramach studiów I i II stopnia, Szkoły Doktorskiej i wspólnego Welcome Centre. 

Szczegółowy program, formularz rejestracyjny oraz abstrakty wystąpień dostępne są na stronie wydarzenia. Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja będzie otwarta do 8 czerwca br. do godz. 15:00. Ewentualne pytania należy kierować na adres office@faru.edu.pl.

Dzień Jakości FarU jest organizowany w ramach projektu Wspieranie procesów konsolidacji uczelni. Realizacja wspólnych konferencji i seminariów dydaktycznych to jedna z rekomendacji Zespołu ds. uwspólniania zarządzania kształceniem i platformami nauczania na odległość.