Organizujemy warsztaty dla społeczności FarU. Wypełnij ankietę i wybierz ścieżki tematyczne!

Smart City, ekosystem współpracy, a może Energia? Podziel się swoją opinią i pomóż nam wybrać ścieżki tematyczne dla pierwszego Hackathonu FarU!

To będą intensywne warsztaty, skierowane do pracowników i studentów trzech uczelni, którzy zostaną zaproszeni do eksplorowania innowacyjnych rozwiązań w ramach interdyscyplinarnych zespołów. Uczestnicy, wspierani przez doświadczonych doradców, będą pracować nad wyzwaniami zgłoszonymi przez organizatorów w ramach tzw. ścieżek tematycznych. Dla najlepszych zespołów przewidziane są atrakcyjne nagrody oraz możliwości dalszego rozwoju ich rozwiązań.

Jesteśmy na etapie wyboru ścieżek tematycznych i zapraszamy do wypełnienia ankiety! Zachęcamy również do zgłaszania własnych pomysłów, w szczególności takich, które wykorzystują kompetencje wszystkich uczelni FarU.

Wypełnij ankietę

Po zebraniu Państwa głosów zostanie wyłoniona lista pięciu ścieżek tematycznych, które będą przedmiotem zmagań w trakcie Hackathonu FarU w dniach 17-19 listopada 2023 roku. Dziękujemy za poświęcony czas!

Zespół Uczelni Fahrenheita