Zniżka na szkolenia z Chemii Obliczeniowej dla GUMed, PG i UG

Prowadzisz badania i chcesz wesprzeć je metodami in silico?

A może jesteś bioinformatykiem, analitykiem danych lub studentem zainteresowanym chemią obliczeniową?

Zespół naukowy QSAR Lab oferuje zniżkę dla członków społeczności Uczelni Fahrenheita (GUMed, PG i UG) na udział w każdym z dostępnych szkoleń otwartych:

• Metody in silico w ocenie bezpieczeństwa chemicznego (8-9 Maja 2024 r.)
  • Analiza danych chemicznych w Python (18-19 Kwietnia 2024 r.)
  • Podstawy modelowania molekularnego (25-26 Kwietnia 2024 r.)

Skorzystaj z kodu Fahrenheit24 i otrzymaj 5% zniżki na każde szkolenie, a dzięki promocji Razem raźniej każda kolejna osoba z danej instytucji otrzyma zniżkę 10%*

SPRAWDŹ PROGRAM DOSTĘPNYCH SZKOLEŃ

QSAR Lab jest firmą doradczą, która wspiera przemysł chemiczny, kosmetyczny i farmaceutyczny w projektowaniu innowacyjnych produktów, które jednocześnie są bezpieczne dla człowieka i środowiska 🌳 Jej założycielem jest kadra naukowa Pracowni Chemometrii Środowiska z Uniwersytetu Gdańskiego.