II Gdańskie Dni Zdrowia

Organizatorzy:
  • Studenckie Koło Naukowe Interdyscyplinarne Zarządzanie Opieką Zdrowotną GUMed
  • Zakład Zdrowia Publicznego i Medycyny Społecznej GUMed

Studenckie Koło Naukowe Interdyscyplinarne Zarządzanie Opieką Zdrowotną we współpracy z Zakładem Zdrowia Publicznego i Medycyny Społecznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego jest organizatorem drugiej edycji Gdańskich Dni Zdrowia, które odbędą się w dniach 18-20 maja 2022 r. z wykorzystaniem platformy ZOOM.

Tematy poruszane podczas wydarzenia to:

• 18 maja – zdrowie psychiczne (również w kontekście wojny na Ukrainie)
  • 19 maja – International Health Day – tego dnia prelekcje odbędą się w języku angielskim
  • 20 maja – panel dyskusyjny z przedstawicielami ASPHER.

Przewidywana jest sesja ekspercka oraz studencka zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń międzynarodowej społeczności studentów oraz umożliwienie uczestnikom zaprezentowania swoich projektów badawczych w środowisku naukowym.

Rejestracja uczestników czynnych oraz biernych trwa do 4 maja br.

Szczegółowy program, regulamin uczestnictwa oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia na profilu Facebook.

Powrót do listy wydarzeń