O współpracy biznesu i nauki

Czas trwania wydarzenia:
07/06/2022
Forma wydarzenia:
hybrydowa: online oraz stacjonarnie na stadionie Polsat Plus Arena (ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 Gdańsk)
Organizatorzy:
  • EXCENTO sp. z o.o.

Konferencja O współpracy biznesu i nauki  odbędzie się 7 czerwca br. w formie hybrydowej. W trakcie wydarzenia zaplanowano dwa panele dyskusyjne. Pierwszy z nich dotyczyć będzie wykorzystania zdobyczy nauki przez pomorskie przedsiębiorstwa, z kolei drugi – oferty B+R pomorskich uczelni.

W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele Uczelni Fahrenheita:

• Damian Kuźniewski - dyrektor Centrum Transferu Wiedzy i Technologii, Politechnika Gdańska,
  • dr Sebastian Susmarski - dyrektor Biura Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym, Uniwersytet Gdański,
  • dr Katarzyna Waligóra-Borek - dyrektor Centrum Transferu Technologii, Gdański Uniwersytet Medyczny.

W spotkaniu udział wezmą również dr Dawid Nidzworski (lider Holding Eaton Group), Mirosława Podszucka (Iglotex S.A.), Marta Jurewicz-Jancz (Automatic Systems Engineering sp. z o.o.) oraz Damian Ściepko (EV Volta sp. z o.o.). Na przykładzie doświadczeń firm, które reprezentują, przedstawią możliwości współpracy ze światem nauki.

Program konferencji obejmuje również wystąpienia zaproszonych ekspertów poświęcone m.in. finansowaniu innowacji w przedsiębiorstwach, potencjałowi pomorskiego ekosystemu innowacji czy studium przypadku dotyczącemu stworzenia w jednym z laboratoriów testów na obecność koronawirusa w organizmie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie μGranty

Powrót do listy wydarzeń