Webinar – „TAZD-CBU jako lider projektów badawczych in vivo trójmiejskich uczelni”

Czas trwania wydarzenia:
04/03/2022
Forma wydarzenia:
online, platforma Clickmeeting
Organizatorzy:
  • Zespół V, POB 3, IDUB GUMed
  • Zespół IX, POB 3, IDUB GUMed

4.03.2022 r. w godzinach 13:00-14:30 odbędzie się trzecie spotkanie w ramach cyklu Badania in vivo i in vitro oczami zespołu V i IX w POB 3 – cykl spotkań o współpracach wewnątrz- i międzyuczelnianych. Temat wykładu to: TAZD-CBU jako lider projektów badawczych in vivo trójmiejskich uczelni. Webinar zostanie zorganizowany z wykorzystaniem platformy Clickmeeting.

Zapisy na webinar odbywają się poprzez formularz.

Plan spotkania:

lek. wet. Grażyna Peszyńska-Sularz: TAZD-CBU jako lider projektów badawczych in vivo trójmiejskich uczelni.

prof. dr hab. Natalia Marek-Trzonkowska: Badania in vivo w drodze do zrozumienia patogenezy oraz opracowania nowych rozwiązań terapeutycznych chorób człowieka.

prof. dr hab. inż. Paweł Sachadyn: Epigenetyczna aktywacja regeneracji.

dr hab. Ewelina Król, prof. UG: Rekombinowane cząstki wirusopodobne jako potencjalne antygeny szczepionkowe.

Powrót do listy wydarzeń