[REJESTRACJA] Dzień Jakości FarU 2024 | Jak kształtować kompetencje wśród studentów?

O kompetencjach przekrojowych i transwersalnych, a także narzędziach mapowania kompetencji opowiedzą eksperci podczas kolejnej edycji konferencji „Dzień Jakości FarU”, zaplanowanej na 21 listopada br. w godz. 9:00-15:00, tym razem w murach Uniwersytetu Gdańskiego.

Naukowcy, dydaktycy, a przede wszystkim pasjonaci z trzech uczelni - Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego, zapraszają do udziału w cyklicznym wydarzeniu, poświęconym nie tylko jakości kształcenia, ale także rozwojowi kompetencji i dobrym praktykom.

Program zakłada wystąpienia przedstawicieli kadry akademickiej, studentów, ale także środowiska gospodarczo-biznesowego Trójmiasta. Przybliżone zostaną tematy związane m.in. kształceniem post-dyscyplinarnym, mapowaniem kompetencji czy kwalifikacji z perspektywy pracodawców. Zagadnienia będą dotyczyć różnych dyscyplin, a interdyscyplinarny wymiar wydarzenia podkreślą studenci, którzy zaprezentują efekty prac w międzyuczelnianych zespołach, nagrodzonych w II edycji konkursu Mistrzowie współpracy Fahrenheita.

PROGRAM KONFERENCJI

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online:

FORMULARZ REJESTRACYJNY

W razie pytań prosimy o kontakt z jednostką organizującą wydarzenie w imieniu FarU: rektor_ksztalcenie@ug.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!