Wykład architekta Miasta Gdańska o urbanistyce przestrzeni publicznej

W czwartek 23 czerwca o godz. 14 w audytorium budynku Hydromechaniki PG odbędzie się otwarty wykład w ramach cyklu „Przestrzeń publiczna. Jest miejsce na Twój głos”. Wygłosi go prof. Piotr Lorens – kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego na Wydziale Architektury PG oraz architekt Miasta Gdańska. Gorąco zachęcamy do udziału!

Trzy spotkania w trzy miesiące organizowane przez Uczelnie Fahrenheita pod wspólnym hasłem „Przestrzeń publiczna. Jest miejsce na Twój głos” to cykl dyskusji dotyczących roli i znaczenia miejsc powszechnie dostępnych, a także kierunków rozwoju przestrzeni publicznych w miastach. Wykłady ekspertów są zorganizowane wspólnie z Samorządem Województwa Pomorskiego, wpisując się w strategiczne przedsięwzięcie pod nazwą Pomorskie Laboratorium Przestrzeni Publicznej.

Spotkanie z prof. Piotrem Lorensem, którego tytuł to „Urbanistyczne aspekty kształtowania przestrzeni publicznej”, odbędzie się w Audytorium budynku Hydromechaniki PG (nr 11 na mapie kampusu) w czwartek 23 czerwca o godz. 14:00. Będzie można go obejrzeć również w serwisie YouTube. Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji o cyklu w osobnym artykule