Zapraszamy na CANVAS Spring School

CANVAS Spring School 27-30.03.2023

 

W imieniu prof. Natalii Marek-Trzonkowskiej, Dyrektor ICCVS i koordynatorki projektu CANVAS, serdecznie zapraszamy doktorantów oraz pracowników uczelni zrzeszonych w Uczelniach Fahrenheita do udziału w CANVAS Spring School, jak również prezentacji wyników badań podczas tego wydarzenia. 

 

Czym jest CANVAS Spring School?

 

To wydarzenie organizowane przez International Centre for Cancer Vaccine Science (ICCVS) UG w ramach koordynowanego przez UG projektu CANVAS (Enhancing Cancer Vaccine Science for New Therapy Pathways). Projekt realizują w ramach Horyzontu Europa Uniwersytet Gdański (International Centre for Cancer Vaccine Science), University of Rome Tor Vergata (Włochy), French Alternative Energies and Atomic Energy Commission (CEA; Francja) oraz polski start-up biotechnologiczny Real Research. (więcej o projekcie: tutaj)


CANVAS Spring School odbędzie się w dniach 27-30 marca w Hotelu Orle w Sobieszewie. Wykłady drugiego (28.03) i trzeciego (29.03) dnia są otwarte dla wszystkich chętnych po uprzedniej rejestracji (link) - liczba miejsc ograniczona.

Program wydarzenia znajdą Państwo w załączeniu. Goście uczestniczący w wykładach proszeni są o rejestrację najpóźniej do 19.03.2023.

Dostępny będzie transfer z Gdańska (ul. Kładki 24) do miejsca wydarzenia jak również powrót do Gdańska (po uprzedniej rejestracji).

 

Co zrobić, by wygłosić prezentację?  


W ramach współpracy pomiędzy gdańskimi uczelniami w ramach FarU (Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny i Uniwersytet Gdański) serdecznie zapraszamy 2 doktorantów/ ki z każdej uczelni FarU do udziału i prezentacji wyników badań podczas wydarzenia.

Osoby zainteresowane zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego i dostarczenie streszczenia prezentowanego plakatu w języku angielskim, nie później niż do 13.03.2023 do godz. 23:59 - Link

Autorzy najwyżej ocenionych badań (na podstawie nadesłanych streszczeń) zostaną zaproszone do pełnego udziału w CANVAS Spring School, wraz z zakwaterowaniem i prezentacją wyników badań podczas sesji plakatowej.

Osoby wybrane do udziału zostaną powiadomione w dniu 15.03.2023 r. drogą mailową.


Projekt CANVAS finansowany przez Komisję Europejską w ramach programu Horyzont Europa ma na celu znaczne zwiększenie potencjału naukowego International Centre for Cancer Vaccine Science Uniwersytetu Gdańskiego oraz pozyskanie nowych narzędzi badawczych, które przyczynią się do postępu badań nad terapią komórkową niedrobnokomórkowego raka płuca. Podczas Spring School zostaną poruszone zagadnienia dotyczące Novel approaches to cancer diagnostics, monitoring and therapy; Current oncology and future perspectives, Models in cancer research oraz Cell culture models. Spotkanie będzie odbywać się w języku angielskim.

 

EN: https://iccvs.ug.edu.pl/events/canvas-spring-school-2023/ 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Anną Krajewską pod numerem tel. +48 58 523 34 61.